Beschermende kleding en ontsmet

Met een aantal van 13 personen zijn we naar het bedrijf ‘Van Smaak’ te Drachten geweest, deze keer met eigen vervoer. Daar zijn we met koffie en cake ontvangen. Nadat we uitleg kregen hoe het er daar aan toe gaat, kregen we beschermende kleding aan en werden onze schoenen ontsmet.
Daarna hebben we de fabriek bekeken, de dames legden alles goed uit. Eerst de koelcellen door [was erg koud], toen de keuken waar het eten werd klaargemaakt en geportioneerd. Via de lopende band en vacuum verpakking werd het product in de koelcellen opgeslagen tot voor verzending naar de klanten.


Na afloop kregen we met zijn allen een warme hoofd maaltijd aangeboden bestaande uit verrukkelijke stamppot Rode Kool met een Runderlapje. Om ca 13.00 uur gingen we weer op huis aan. Al met al was het een gezellige en geslaagde ochtend. Jammer dat er niet meer mensen waren mee gegaan.